Hakkımızda

hakkımızda

biz kimiz

İzmir’in eğlencesi en bol çocuk festivali “Festival Çocuk” 15 Mayıs 2022 Pazar günü İzmir Alsancak Kültürpark’ta kapılarını 7. kez açmaya hazırlanıyor.

2015 yılında başarılı girişimçi Sibel Demir tarafından ilk ve tek buluşma portalı “İzmir Anneleri” projesi olan “Festival Çocuk” bu yıl İzmir Kültürpark’ta düzenleniyor.

İzmir’de yaşayan anne ve anne adaylarının ilk ve tek buluşma portalı “İzmir Anneleri” projesi olan “Festival Çocuk” ; İzmir’de yaşayan ebeveyn adaylarının çocukları ile keyifli bir gün geçirmesini sağlamak, hafızalara kazınacak büyüleyici güzellikleri çocuklarla buluşturmak için kuruldu.

Festivale katılan çocukların, tasarlanmış alan içerisinde profesyonel çocuk eğitmenleri ve alanda yer alan katılımcı stand sahipleri gözetiminde ücretsiz etkinlikler ile kalitesi zaman geçirip, çocuk olmanın tadını çıkartacaklar.

Hakkımızda

Organizatörümüz

Ben Sibel Demir,
1984 İzmir doğumluyum. Oğlumun doğumu ile birlikte aynı yollardan geçtiğimiz annelere ulaşma fikri ile 2013 ‘de izmiranneleri portalını kurdum. İzmirli bir çok anneye rol model olmanın verdiği sorumluluğu hep hissettim. Bu sorumluluğun yetkisi ile izmiranneleri ile bir çok anı paylaştık, çocuklarımızı birlikte büyüttük ve büyütmeye devam ediyoruz.
2015 tarihinde kocaman olan izmiranneleri ailemizi bir araya toplayıp anılarımıza anı katmak istedim. İlk festivalimize başarı ile imza attıktan sonra her yıl değer katarak büyüyor ve gelişiyoruz.
Çocuklarla bir arada olmak, onların aileleri ile kaliteli zaman geçirmeleri için fırsat yaratmak ben, ekibim ve iş ortaklarımız için son derece önemlidir.

Bizi biz yapan, organizasyonlarımızda bizimle temasa geçen herkese yürekten sevgiler.

Geleceğimiz olan çocukların eğitimine ve gelişimine değer katan herkes bizim yanımızda yer alabilir.

Bir annenin tüm dünyayı değiştirdiğine tanıklık ettik. Yeniden neden olmasın.